* دیروز دو ساعت کامل رو امتحان ریاضی بودم! :)) ینی از ساعت ۱۰ تا ۱۲ !

* اخرین نفری که از جلسه بیرون میومد من بودم و در اون لحظه هیشکیِ هیشکی نبود! ینی حتی تو حیاط مدرسه هم هیشکی نبوود:/

در هر صورت ریاضی بخیر گذشت و مطمئنم که پاس میشه

* در حال حاضر افتادم رو فیزیک ولی همین اول کار به وضوح می‌بینم که چیزی نمیفهمم:/

حل نمونه سوالای نهایی رو از نت گرفتم؛ آقاعه هم خیلی خوب توضیح میده ولی خب نمی‌دونه که من کلا هیچیِ هیچی یادم نیس و باید خیلی کامل‌تر و با جزئیات بیشتر بگه:/ 

و هرچیم به گوگل میگم کع جانا یه ویدیو برام بیار که یه جوری توضیح بده که منم بفهمم، میگع همون قبلی کامل‌ترین ویدیوی موجوده و سایتی بهتر ازونی که اوردم برات، نیس اصن =|

* و فکر می‌کنم که من برم همون فیلمو ده بار ببینم شاید فهمیدم:!

* و راستی اینکع دیروز که رفتم امتحان، موقعیت ها رو سنجیدم و فکر می‌کنم جا دارع برا تقلب و کار نشدنیی نیس :| ولی مشکل اینه که من هیچ کسیو نمیشناسم که امتحان فیزیک داشته باشه همزمان با من و بخواد سر جلسه دست‌ودلبازی کنه و بهم جوابارو برسونه:!

حتی واسه همین امتحان دیروزم، ریاضی سوم فقط من تنها بودم با چهار تا پسر دیگع که پسراعم کلا کلاسشون جداعه

* یه چیز دیگه اینکع حتی پتانسیل اینو دارم که با خودم گوشیمو ببرم سر جلسع! ولی خب مشکله این یکی اینع که خب ببرم که چی:/ بازم کسی نیس که از این طریق بتونم باهاش در ارتباط باشم و جوابارو بهم برسونع:!

* و در حال حاضر نوشتن تقلب و این حرفاهم به دردم نمی‌خوره چون هیچی بلد نیستم و هرچیم بنویسم باز نمیفهمم چیه:/

پ.ن: عاقا من فقط یه نمره‌ی قبولی میخااام بعدشم دیگه هیچ‌جا قرار نیس این فیزیکِ لهنتی بدردم بخوره-_-

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها