* سلام:) می‌دونم نیستم. ولی خب سعی می‌کنم باشم:))

** خب میخواستم بگم که هیچوقت سرما رو همراه با پفک نخورین:) زیرا اینجانب وقتی با موهای خیس و به اجبار رفتم بیرون و یخ زدم و بعدش همراه و برادرم پفک خوردم و تا راه خونه تو ماشین چرت زدم، از همون موقع که از ماشین پیاده شدم تا الآن سرم اینور اونور میره و گیج می‌زنه و حتا هنوز هیچی نخوردم و فکر می‌کنم فقط خواب بتونه درمان باشد و دگر هیچ

*** عاقا نتایج امتحانا اومد و من کلی ذووق:)) به نخود میگم قبول شدم میگه دمت گرم چن شدی؟ و من میگم خداوکیلی نمره هامو نپرسیدم فقط گفتم نتایج چیشد و گفتن قبول شدی و منم گفتم اوکی بای=]

**** در راستای کنکور اقداماتی انجام دادم و به لطف خدای متعال خوب و خوب تر پیش می‌رم:)) دعا کنید برام دعا میکنم براتون

***** خب قرار بود برا خودم لباس مباس و اینا بدوزم. نه که ندوخته باشما تازه یکی دو روز پیش پارچه گرفتم، تا یه جاهایی پیش رفتم ولی هنوز خیلی کار داره‌ و نکته‌ی خاک به سرمش اینجاس که جنس پارچه به اون مدلی که من میخواستم نمیخوره و عملا میشه گفت حتا شاید کلا خرابش کردم:/⁦  

ولی خب من تسلیم نمیشم و ادامه می‌دم و ادامه میدم و ادامه میدم

پ.ن: عاقا وقتی داداشم برا خواهر کوچیکه کارتون دانلود میکنه ما اکثرا خانوادگی می‌شینیم می‌بینیم و فیض می‌بریم. بعد الان یه کارتونی دانلود کرده خیلی خفن‌طوره از نظر من البته:)) لنتی دختره یه پا مرد عنکبوتیه واسه خودش و اینا بعد پسره هم که یه پا زورو تشریف داره:)) بعد اینا وقتی یه اتفاقی تو شهرشون میفته و مثلا میخوان از قدرتاشون استفاده کنن یدونه نقاب فقط جلو چشاشون میاد و با اینکه رنگ و مدل موهاشون خیلی تابلوئه ولی خنگول‌طورانه، بازم هیشکی نمیدونه دختره و پسره همونان که تو دبیرستان با هم هم‌کلاسین!! لاناتیا! :))

پ.ن دو: یه چن روزیه به این نتیجه رسیدم که اگه شبا زود بخوابم نصف مشکلات زندگیم حل میشه:)) و آلان دختر خوبی شدم؛ دیشب زود خوابیدم امشبم میخوام زود بخوابم:))

پ.ن سه: راستی دیشب یه خوابِ عجیبِ خفن دیدم؛ یه طوری بود که یکم باید وحشت می‌کردم، ولی با خونسردی کامل و شجاعتی غیرقابل وصف در مقابل شرارت مغزمو بکار انداختم و خیلی آبکی خودمو نجات دادم:))

باشد که در بیداری هم همینقدر شجاع و باهوش و خفن باشم من:)))

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها