حالا درسته کنکور رو از حالتِ جدی آوردم بیرون ولی این درست نیست که اصلا ثبت نام نکنم که دیروز و امروز هلک و هلک ازین کافینت به اون کافینت یا خیلی شلوغه یا سایت باز نمیشه یا سیستم کنده یا یا یا خب خاک به سرم چرا از شونزدهم پا نشدم برم؟ چرا گذاشتم واسه یه لحظه به آخر؟ ناموسا چرا؟ دیگه بابا کار داشت نشد بیشتر بیرون بمونیم و نهایتا مدارکمو گذاشتم پیش پسرعموم که مغازش کنار یه کافینته تا هروقت سایت درست شد بره برام ثبت‌نام کنه با این حال اصلا اعصابم خورد نیست و ناراحت نیستم و استرس ندارم و مطمئنم یا درست میشه یا درست‌تر:)))

** کلی دستبند بافتم تو این یه هفته و همشونو آماده میکنم برا فردا که بدم دخترداییم ببره و دوشنبه یا سه‌شنبه که بازارچشون برگزار میشه منم میرم اونجا ببینم چخبره*_* حس میکنم خیلی جاذابه کلا جمع بچه های مدرسه رو دوست دارم. نه اینکه خودمم جزو بچه های مدرسه باشما! اونجوری دوس ندارم از همشونم متنفرم:/ فقط در همین حد که برم بازارچشون رو ببینم:))

*** چندین شبه که میخوام از متیس بنویسم دقیقا از همون شبِ پستِ قبلی به بعد ولی قسمت نمیشه:] چون فقط آخر شبا که تنهام و همه خوابن و کسی حواسمو پرت نمیکنه می‌تونم عمیقا برم تو رویاهام و بنویسمشون که در طی این یه هفته، یا من اخرشبا کلی خوابم میومد و زود میخوابیدم یا اعضای خانواده خوابشون نمیومد و دیر میخوابیدن:)))

**** عاقاااا

اینو ببینید اینو 

شاسوسا برام فرستادش و کلی چشمامو قلبی‌قلبی کرد 

***** عکس این

پارچه‌ها رو هم تو اینستا دیدم. لاناتیا خیلی کیوتن⁦❤️

تصمیم گرفته بودم با اون تیکه‌ای که از پارچه قبلیم مونده حداقل یه تیشرت آستین کوتاهی چیزی برا خودم دست‌وپا کنم که دلم نشکنه:( ولی این هفته کلا رو دستبندا بودم از فرداهم که وارد بحثِ شیرینِ خونه‌تی میشیم:( باید یه برنامه جدی طراحی کنم یجوری که به همه کارام برسم. و باید تنبلی رو بفرستم بره یه جای دور⁩

پ.ن: با اینکه امروز مث فیل خوابیدم ولی باز الان خوابم میاد-_- ولی نمیخوابم و قول میدم کار دستبندارو تموم کنم و برا همشون کارت بسازمو قیمتاشو بزنم روشون و عکس بگیرم ازشون که بعدا خواستم پست کنم عکسشونو داشته باشم

پ.ن دو: دیشب دوباره با نخود کلی رویا پردازش کردیم*_* و هر چند شب یبار با رویا باکمون رو پر میکنیم و حقیقتا خیلییی خوبه اینجووری

پ.ن سه: یه فیلم دانلود شده دارم که باید ببینمش و خیلی هم دوس دارم الان ببینمش ولی باید دختر خوبی باشم؛ پس میذارم برای بعد از انجام دادنِ کار‌هام:)

پ.ن چهار: و این آهنگِ ترکی‌طوری خیلی خوشگل بود بنظرم و شاید حتا بشه بهش لقبِ بهترین آهنگ عاشقانه‌ای که تاحالا شنیدم رو داد البته تاحالا زیاد اهنگ ترکی گوش ندادم و تازه میخوام وارد بحثش بشم:))

+

دریافت‌با‌کیفیت‌اصلی !

+

دریافت‌باکیفیت‌فرعی !

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها